O KANCELARII

Kancelaria Adwokacka Adwokata Piotra Wilgi świadczy usługi prawne dla klientów indywidualnych, jak również zapewnia kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych jak i osób prawnych.
Standardy usług wyznaczane są przez obowiązujący Zbiór Zasad Etyki Adwokackiej i Godności Zawodu. Jako naczelną zasadę działania kancelaria przyjęła indywidualne podejście do każdego klienta i powierzonej sprawy. Szczególnie istotnym jest zbudowanie z klientem więzi opartej na wzajemnym zaufaniu, co w połączeniu z poufnością przekazywanych informacji pozwala w najlepszy sposób reprezentować jego interesy.
Wiedza merytoryczna oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwala na w pełni profesjonalne podejście do każdej sprawy oraz zapewnienie klientom kancelarii poczucia bezpieczeństwa oraz spokoju.
Kancelaria z siedzibą w Krakowie reprezentuje swoich klientów na terenie całego kraju.
Kancelaria w celu zapewnienia kompleksowej pomocy prawnej współpracuje z wiodącymi kancelariami z Warszawy, Wrocławia i Poznania, a także z notariuszami i komornikami.
Adwokat Piotr Wilga jest od 2012 roku członkiem Krakowskiej Izby Adwokackiej. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, broniąc napisanej pod kierownictwem prof. dra hab. Krzysztofa Wojtyczka (obecnie sędziego Europejskiego Trybunału Praw Człowieka) pracy magisterskiej z zakresu prawa konstytucyjnego.